Miniszterek

Miniszterek

Balog Zoltán (emberi erőforrások minisztere) 2012.05.15. – 2018.05.17.

dr. Réthelyi Miklós (nemzeti erőforrás miniszter) 2010.06.01. - 2012.05.13.

Hiller István (oktatási és kulturális miniszter) 2006.06.09. - 2010.05.31.

Bozóki András (nemzeti kulturális örökség minisztere) 2005.02.14. - 2006.06.09.

Hiller István (nemzeti kulturális örökség minisztere) 2003.05.19. - 2005.02.14.

Görgey Gábor (nemzeti kulturális örökség minisztere) 2002.05.27. - 2003.05.19.

Magyar Bálint (oktatási miniszter) 2002 - 2006

Rockenbauer Zoltán (nemzeti kulturális örökség minisztere) 2000.01.01. - 2002.05.27.

Pálinkás József (oktatási miniszter) 2001 - 2002

Hámori József (nemzeti kulturális örökség minisztere) 1998.07.08. - 1999.12.31.

Pokorni Zoltán (oktatási miniszter) 1998 - 2001

Magyar Bálint 1996 -1998

Fodor Gábor 1994 -1996

Mádl Ferenc 1993 -1994