Szántai Irén igazgató
t.: 327-4325
e.: iren.szantai@emet.gov.hu
Hetényi Márta gazdasági igazgató
t.: 327-4390
e.: marta.hetenyi@nka.hu
Főigazgató Titkársága
Csekő Edit titkárságvezető
t.: 327-4312
f.: 327-4472
e.: edit.cseko@nka.hu
Stratégiai Iroda
Papp Gergely gazdasági elemző
t.: 327-4427
e.: gergely.papp@nka.hu

Vizkeleti Andrea főtanácsos, Bizottság Titkára
t.: 327-4320
e.: andrea.vizkeleti@nka.hu

Csizmazia-Almási Csilla igazgatási ügyintéző
t.: 327-4414
e.: csilla.almasi@nka.hu
Igazgatási Osztály
dr. Hári Miklós osztályvezető
t.: 327-4356
e.: miklos.hari@nka.hu

Szilágyiné dr. Pataki Evelin jogász
t.: 327-4339
e.: evelin.pataki@nka.hu

dr. Veres Olga ügyvéd
t.: 327-4374
e.: olga.veres@nka.hu

Nagy Alexandra igazgatási ügyintéző
t.: 327-4305
e.: alexandra.nagy@nka.hu

Siegel Fanni igazgatási ügyintéző
t.: 327-4357
e.: fanni.siegel@nka.hu
Pályáztatási Főosztály
Főosztályi Titkárság

Pál Orsolya pályáztatási asszisztens
t.: 327-4310
e.: orsolya.pal@nka.hu

Talpainé Huszti Éva pályáztatási asszisztens
t.: 327-4307
f.: 327-4477
e.: eva.huszti@nka.hu

NKA Pályáztatási Osztály

Andiné Lukácsi Dóra kollégiumi titkár
Könnyűzene Kollégiuma
t.: 327-4445
e.: dora.lukacsi@nka.hu

Angyalosyné Makkai Nóra kollégiumi titkár
Közművelődés Kollégiuma
Szépirodalom Kollégiuma
t.: 327-4342
e.: nora.makkai@nka.hu

Bitskey Viktória kollégiumi titkár
Filmművészet Kollégiuma
Iparművészet Kollégiuma
Képzőművészet Kollégiuma
t.: 327-4316
e.: viktoria.bitskey@nka.hu

Fodorné Koltai Györgyi kollégiumi titkár
Ismeretterjesztés és Környezetkultúra Kollégiuma
Zeneművészet Kollégiuma
t.: 327-4346
e.: gyorgyi.koltai@nka.hu

Gász Boglárka kollégiumi titkár
Cseh Tamás Program Ideiglenes Kollégium
Építőművészet Kollégiuma
Örökségvédelem Kollégiuma
t.: 327-4338
e.: boglarka.gasz@nka.hu

Hajas Gizella kollégiumi titkár
Fotóművészet Kollégiuma
Kulturális Fesztiválok Kollégiuma
Kulturális Turisztikai Fesztiválok Ideiglenes Kollégiuma
t.: 327-4353
e.: gizella.hajas@nka.hu

Hurbán Dóra kollégiumi titkár
Miniszteri döntések
t.: 327-4371
e.: dora.hurban@nka.hu

Makranczi Ágnes kollégiumi titkár
Színházművészet Kollégiuma
Táncművészet Kollégiuma
t.: 327-4324
e.: agnes.makranczi@nka.hu

Nagy Józsefné kollégiumi titkár
Miniszteri döntések
t.: 327-4308
e.: erika.nagy@nka.hu

Karsai-Sztanojev Edina kollégiumi titkár
Közgyűjtemények Kollégiuma
t.: 327-4350
e.: edina.sztanojev@nka.hu

Zielbauer Nóra kollégiumi titkár
Könyvkiadás Kollégiuma
t.: 327-4435
e.: nora.zielbauer@nka.hu

Ferencz Nóra pályáztatási asszisztens / regisztráció
t.: 327-4331
e.: nora.ferencz@nka.hu

Hegedűs Zita pályáztatási asszisztens / regisztráció
t.: 327-4366
e.: zita.hegedus@nka.hu

Muskó Anna Mária pályáztatási asszisztens
t.: 327-4332
e.: anna.musko@nka.hu

Simon Eleonóra pályáztatási asszisztens
t.: 327-4365
e.: eleonora.simon@nka.hu

Fejezeti Pályáztatási Osztály

Kovács Krisztina osztályvezető
t.: 327-4380
e.: krisztina.kovacs@nka.hu

Etényi Ilona kollégiumi titkár
t.: 327-4434
e.: ilona.etenyi@nka.hu

Fekete Adrienn kollégiumi titkár
t.: 327-4362
e.: adrienn.fekete@nka.hu

Szalay Mónika kollégiumi titkár
t.: 327-4375
e.: monika.szalay@nka.hu

Szász Ágnes kollégiumi titkár
t.: 327-4347
e.: agnes.szasz@nka.hu

Tüdődiné Békési Dóra pályáztatási asszisztens
t.: 327-4388
e.: dora.bekesi@nka.hu
Elszámoltatási Osztály
Koós Ádám osztályvezető
t.: 327-4321
f.: 327-4474
e.: adam.koos@nka.hu

Füredi Ferenc Péter elszámoltató
Közművelődés Kollégiuma
Táncművészet Kollégiuma
(Közművelődés és Népművészet Kollégiuma 2015. dec. 31-ig)
t.: 327-4304
e.: ferenc.furedi@nka.hu

Gyuricza Beáta elszámoltató
Fotóművészet Kolégiuma
Iparművészet Kollégiuma
Képzőművészet Kollégiuma
(Vizuális Művészetek Kollégiuma 2015. dec. 31-ig)
t.: 327-4392
e.: beata.gyuricza@nka.hu

Kapecz Gabriella elszámoltató
Szépirodalom Kollégiuma
Ismeretterjesztés és Környezetkultúra Kollégiuma
(Szépirodalom és Ismeretterjesztés Kollégiuma 2015. dec. 31-ig)
t.: 327-4349
e.: gabriella.kapecz@nka.hu

Pomázi Orsolya elszámoltató
Kulturális Fesztiválok Kollégiuma
Kulturális Turisztikai Fesztiválok Ideiglenes Kollégiuma
Népművészet Kollégiuma
Színházművészet Kollégiuma
(Színház- és Táncművészet Kollégiuma 2015. dec. 31-ig)
t.: 327-4411
e.: orsolya.pomazi@nka.hu

Pulai Zsolt elszámoltató
Filmművészet Kollégiuma
Könyvkiadás Kollégiuma
(Könyvkiadás Kollégiuma 2015. dec. 31-ig)
t.: 327-4337
e.: zsolt.pulai@nka.hu

Udvarhelyi Zsuzsanna elszámoltató
Könnyűzene Kollégiuma
Cseh Tamás Program Ideiglenes Kollégium
(Zenei Kollégium / Cseh Tamás Program 2015. dec. 31-ig)
t.: 327-4454
e.: zsuzsanna.udvarhelyi@nka.hu

Varsányi Dorottya elszámoltató
Közgyűjtemények Kollégiuma
(Közgyűjtemények Kollégiuma 2015. dec. 31-ig)
t.: 327-4381
e.: dorottya.varsanyi@nka.hu

Stohl Szandra elszámoltató
Építőművészet Kollégiuma
Örökségvédelem Kollégiuma
Miniszteri döntések
(Folyóirat-kiadás Kollégiuma
Építőművészet és Örökségvédelem Kollégiuma
Miniszteri Döntések 2015. dec. 31-ig)
t.: 327-4348
e.: szandra.stohl@nka.hu

Szamkóné Szollár Ilona elszámoltató
Zeneművészet Kollégiuma
Halmos Béla Program Ideiglenes Kollégium
(Zenei Kollégium 2015. dec. 31-ig)
t.: 327-4351
e.: ilona.szollar@nka.hu

Rohm Gabriella követeléskezelő
t.: 327-4492
e.: gabriella.rohm@nka.hu
NKA Ellenőrzési Osztály
Knap Vilmosné osztályvezető
t.: 327-4379
f.: 327-4471
e.: katalin.knap@nka.hu

Márton Virág ellenőr
t.: 327-4394
e.: virag.marton@nka.hu

Stájer Éva ellenőr
t.: 327-4385
e.: eva.stajer@nka.hu

Ruzsinszki Erika ügyintéző
t.: 327-4383
e.: erika.ruzsinszki@nka.hu
Informatikai Osztály
Varga Imre osztályvezető
t.: 327-4335
f.: 327-4475
e.: imre.varga@nka.hu

Gruchman Zoltán főtanácsos
t.: 327-4361
e.: zoltan.gruchman@nka.hu

Lestyán István rendszergazda
t.: 327-4313
e.: istvan.lestyan@nka.hu

Papp Ágoston rendszergazda
t.: 327-4397
e.: agoston.papp@nka.hu

Akác Mónika operátor
t.: 327-4323
e.: monika.akac@nka.hu

Harasztiné Rácz Ildikó Anna operátor
t.: 327-4328
e.: ildiko.racz@nka.hu

Marjánné Huszti Erika operátor
t.: 327-4363
e.: erika.huszti@nka.hu

Szabó Endre operátor
t.: 327-4431
e.: endre.szabo@nka.hu

Tóth Réka operátor
t.: 327-4315
e.: reka.toth@nka.hu
Előadó-művészeti Iroda
dr. Papp Erzsébet főosztályvezető
t.: 327-4452
e.: erzsebet.papp@nka.hu

Gebeiné Tóth Katalin hatósági szakreferens
t.: 327-4449
e.: katalin.toth@nka.hu

Somogyi Ádám Zalán igazgatási ügyintéző
t.: 327-4334
e.: adam.somogyi@nka.hu

Csaba Eszter pénzügyi szakreferens
t.: 327-4446
e.: eszter.csaba@nka.hu

Dudás Anikó pénzügyi szakreferens
t.: 327-4451
e.: aniko.dudas@nka.hu

Tóth Réka asszisztens
t.: 327-4448
e.: toth2.reka@nka.hu

Vörös László pénzügyi szakreferens
t.: 327-4343
e.: laszlo.voros@nka.hu

Gazdasági Főosztály
Főosztályi Titkárság

Kiss Éva Mária titkárságvezető
t.: 327-4333
f.: 327-4476
e.: eva.maria.kiss@nka.hu

Kiss Éva közbeszerzési főtanácsos
t.: 327-4369
e.: eva.kiss@nka.hu

Gaálné Marton Ágnes Katalin humánpolitikai ügyintéző
t.: 327-4354
e.: agnes.gaalne@nka.hu

Vitézné Andrásy Mária humánpolitikai ügyintéző
t.: 327-4360
e.: maria.andrasy@nka.hu

NKA Gazdasági Osztály

Szabó Sándor gazdasági osztályvezető
t.: 327-4393
e.: sandor.szabo@nka.hu

Jurkovicsné Borsányi Csilla gazdasági-pénzügyi ügyintéző
t.: 327-4358
e.: csilla.borsanyi@nka.hu

Molnár Ildikó gazdasági-pénzügyi ügyintéző
t.: 327-4389
e.: ildiko.molnar@nka.hu

Pénzügyi-számviteli Csoport

Bodó Tamás gazdasági ügyintéző
t.: 327-4352
e.: tamas.bodo@nka.hu

Borók Miklósné pénzügyi ügyintéző
t.: 327-4387
e.: magdolna.borok@nka.hu

Endrődi-Mészáros Anna Viktória gazdasági ügyintéző
t.: 327-4415
e.: anna.meszaros@nka.hu

Major Renáta gazdasági ügyintéző
t.: 327-4429
e.: renata.major@nka.hu

Molnár Zoltán gazdasági ügyintéző
t.: 327-4327
e.: zoltan.molnar@nka.hu

Reucsán Éva Zsuzsanna pénzügyi-gazdasági ügyintéző
t.: 327-4344
e.: eva.reucsan@nka.hu

Szabó Melinda pénzügyi ügyintéző
t.: 327-4318
e.: melinda.szabo@nka.hu

Tóth Krisztina pénztáros-pénzügyi ügyintéző
t.: 327-4329
e.: krisztina.toth@nka.hu

Ügyviteli Csoport

Atalai Józsefné központi iktató
t.: 327-4303
e.: anna.atalai@nka.hu

Ánik Imréné irattáros
e.: aniko.anik@nka.hu

Csomós János központi iktató
e.: janos.csomos@nka.hu

Jenei Barbara központi iktató
t.: 327-4340
e.: barbara.jenei@nka.hu

Miákits Róbert irattáros
e.: robert.miakits@nka.hu

Tékárné Szepesi Szilvia központi iktató
e.: szilvia.tekar@nka.hu

Tóthné Mészáros Nóra irattáros
e.: nora.meszaros@nka.hu

Újváry Dénes irattáros
e.: denes.ujvary@nka.hu

Üzemeltetési Csoport

Bognár László gépkocsivezető
t.: 327-4311
e.: laszlo.bognar@nka.hu

Bósza Pál műszaki ügyintéző
t.: 327-4355
e.: pal.bosza@nka.hu

Nagy Krisztina gazdasági ügyintéző
t.: 327-4426
e.: krisztina.nagy@nka.hu

Rojtos Jánosné igazgatási ügyintéző
t.: 327-4300
e.: ilona.rojtos@nka.hu
Impresszum | Honlaptérkép | Sajtószoba | RSS | Munkatársak | Technikai ajánlás